WP VR - en to cs_CZ translation catalogue (22 entries)

en: Activate License
cs_CZ: Aktivujte licenci

en: Before You start, you can check our Documentation to get familiar with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress.
cs_CZ: Než začnete, můžete si přečíst naši dokumentaci, abyste se seznámili s programem WP VR - 360 Panorama a tvůrcem virtuální prohlídky pro WordPress.

en: Can't find solution on with our documentation? Just Post a ticket on Support forum. We are to solve your issue.
cs_CZ: Nemůžete najít řešení v naší dokumentaci? Stačí vložit lístek na fóru podpory. Váš problém vyřešíme.

en: Deactivate License
cs_CZ: Deaktivujte licenci

en: Do not close or refresh the page during import process. It may take few minutes.
cs_CZ: Během importu stránku nezavírejte ani neobnovujte. Může to trvat několik minut.

en: Documentation
cs_CZ: Dokumentace

en: Enter your license key, save changes and activate.
cs_CZ: Zadejte licenční klíč, uložte změny a aktivujte.

en: General
cs_CZ: Všeobecné

en: Height:
cs_CZ: Výška:

en: Import tour file:
cs_CZ: Import souboru prohlídky:

en: License Key
cs_CZ: Licenční klíč

en: Make WPVR Popular
cs_CZ: Make WPVR populární

en: Post a Ticket
cs_CZ: Vložte lístek

en: Put value in (px)
cs_CZ: Vložte hodnotu v (px)

en: Radius:
cs_CZ: Poloměr:

en: Share On
cs_CZ: Sdílet na

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Upgrade to Pro
cs_CZ: Upgradujte na Pro

en: Video Tutorials
cs_CZ: Video návody

en: Width:
cs_CZ: Šířka:

note: Description of the plugin
en: WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress is a customized panaroma & virtual builder tool for WordPress Website.
cs_CZ: WP VR - 360 Panorama a tvůrce virtuální prohlídky pro WordPress je přizpůsobený nástroj pro tvorbu panoramat a virtuálních webů pro web WordPress.

en: Your rating and feedback matters to us. If you are happy with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress give us a rating.
cs_CZ: Vaše hodnocení a zpětná vazba jsou pro nás důležité. Pokud jste spokojeni s WP VR - 360 Panorama a tvůrcem virtuální prohlídky pro WordPress, dejte nám hodnocení.
